Про мене

jullie

Вагітність і початок материнства - особливий період у жіночому житті. У цей час, коли жінка стає мамою, вона чуттєвіша і чутливіша, уважніша до себе і того дива, що відбувається всередині, але водночас і вразливіша. Тому в усі часи пам'ятали про те, що вагітній потрібна підтримка. Але в еру інформації, окрім фізичної і емоційної підтримки, жінці вкрай потрібна підтримка інформаційна. Навколо нас стільки різноманітних джерел, а серед них, окрім якісних є переповнені міфами (часом безглуздими, часом правдоподібними, а інколи просто звичними). А фахівці в перинатальній сфері, окрім того, що пройшли відповідне навчання, постійно займаються самоосвітою. Вони надають вам потрібну і перевірену інформацію, а це економія часу і уникнення непотрібного стресу. До того ж, зазвичай у цій сфері працюють мами. Вони розуміють, співпереживають і підбадьорюють. Вони вірять в жінку, бо знають, що жінки створені для материнства і на рівні тіла і підсвідомості вміють і носити, і народжувати, і годувати, і доглядати маля.

Мене звуть Юлія. Я мама чудового шестирічного хлопчика, який допоміг мені отримати позитивний досвід пологів і тривалого годування груддю. А ще я доула і консультант з грудного вигодовування і хочу допомогти отримати позитивний досвід батьківства усім, хто цього прагне.

Здобула педагогічну освіту (англійська мова та світова література) і освіту практичного психолога (2010 р. - бакалавр, 2011 — магістр) у Рівненському державному гуманітарному університеті.

У жовтні 2015 року пройшла теоретичне навчання та практичну підготовку за курсом “Консультант з грудного вигодовування”, що базується на матеріалах ВООЗ/Юнісеф у центрі підтримки грудного вигодовування “Молочні Ріки”. Навчання проводили досвідченні фахівці — консультанти і лікарі.

У вересні-листопаді 2015 року пройшла теоретичне та практичне навчання з психології перинатального періоду та пологів, акушерських сценаріїв, фізіології пологів, антненатальних та післяпологових візитів у курсі на основі програми міжнародного зразка “Доула. Супроводження у пологах”. Ведуча — Юлія Шушайло, керівник ГО “Асоціація Фахівців з Природного Батьківства”, перинатальний консультант, сертифікована доула (Англія, Данія).

В листопаді-грудні 2015 прослухала курс “Методика ведення курсів для вагітних від ГО “АФПБ”.

Індивідуально готую пари до пологів та батьківства.

Як доула, супроводжую жінок чи пари в пологах. Підтримую психологічно, допомагаю фізично впродовж усіх пологів, допомагаю порозумітися з медичним персоналом, підтримую маму в будь-якому її рішенні.

Як консультант з грудного вигодовування, допомагаю налагодити годування, вирішити проблеми, якщо такі з'являються в процесі, грамотно ввести прикорм і м'яко відлучити від груді. І, звичайно ж, консультую щодо різних питань, які можуть цікавити годуючу маму.

cert1.jpg

cert2.jpg

сертифікат

сертифікат2

сертифікат3

сертифікат4