блог

Польща

Любов Гриб - молода мама. Родом із Рівненщини, але зараз вона проживає у Польщі. Нам стало цікаво зазирнути до сусідів: як там із ГВ, з пологами і підготовкою до них? 

Бранч з немовлятами

Про те, що таке Бранч з немовлятами і як він змінюється цього літа

сон

Вагістність - період, коли ми стаємо чутливішими. І хвиля нічної спеки може перерости в хвилю роздратування і втоми. Щоб справитися зі спекою...

харч

Переклад статті Ла Лече Ліги про харчування жінки під час грудного вигодовування

план

Для розвинених країн - звичайна практика, для великих українських міст - знайоме явище, яке стає все більш поширеним, а для менших - новинка, яка однозначно заслуговує на увагу. 

курси

Кожна сім'я і народження дитини унікальні. Тому якісна підготовка до пологів не є покроковою інструкцією. Наш курс дозволить усвідомити основні закономірності та навчитися розуміти, що підходить саме вашій сім'ї. 

brunch

Хто потрібен у нашому колі спілкування, аби отримувати від нього задоволення? Люди зі схожими інтересами, люди, які зараз на тому ж етапі життєвого шляху...

доула- це

До Всесвітнього тижня доул, який триватиме з 22 до 28 березня 2017 року.

vbac_post

Спроба вагінальних пологів після кесарського розтину є безпечним і правильним вибором для більшості жінок, згідно даних Американського коледжу акушерів і гінекологів.

матриця

Мабуть кожна вагітна чула пораду наїстися смаколиків до народження дитини, бо потім буде строга дієта. Та чи варто до таких порад дослухатися?

Березовська

Я, Юлія Бать - завзятий читач, мама, доула і консультант з ГВ, сама собі оголосила виклик на 2017 рік - прочитання 30 книг. Третина з них має сприяти моєму професійному розвитку. І ось, книга №2 з мого списку прочитаного, перша професійного спрямування - "Посібник для вагітних" Олени Березовської. Ця рецензія написана для самої себе і для колег, які теж постійно знаходяться у пошуках вартісних джерел для самоосвіти. Моє суб'єктивне бачення.

ок

Стаття для чоловічого журналу "Отцовский Клуб"...

конкурс

Оголошується розіграш книги "15 табу для мамусь і татусів" серед підписників у соцмережах...

class

Ми готуємося до важливих подій. Підготовка  — це впевненість. Якщо знаєш що у яких ситуаціях робити  — просто лишатися спокійним...

lact.png

Якщо правильно налагодити грудне вигодовування від початку, то триватиме воно допоки у маляти буде потреба в молоці, а у мами - бажання годувати.

Інфографіка

Лишатись на правильному шляху - це допомагати природнім гормонам працювати на твою користь!

doulaarticle.jpg

Доула — спеціаліст перинатальної сфери, який гарно орієнтується у фізіології пологів, має власний позитивний досвід і володіє різними техніками допомоги жінці у пологах.