7 ПРИЧИН ВІДВІДУВАТИ КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО ПОЛОГІВ І БАТЬКІВСТВА

class

До всіх важливих у нашому житті подій ми готуємося. Народження дитини - беззаперечний лідер зі значущості для кожної сім'ї. І хочеться зробити все якнайкраще. Ми підбираємо дитячі речі, готуємо до появи маляти оселю, справно слідкуємо за своїм здоров'ям і налаштовуємося на зміни. Ще один важливий аспект - запас знань, які стануть в нагоді з початку перейм і не раз допомагатимуть справитися з доглядом, годуванням та іншими важливими питаннями молодим батькам.


Звідки ж ці знання отримати? Варіантів багато, але одним з найбільш надійних і простих є курси для майбутніх батьків. І ось 7 причин готуватися до пологів і батьківства, відвідуючи наші курси:

  1. Якщо ми знаємо чого чекати і розуміємо як відбуваються пологи — ми спокійніші і більш впевнені в собі. Готуючись до народження дитини, ми розглядаємо фізіологію пологів, а тому знаємо що за чим відбувається, як буває, що є норма, а коли поспішати в пологовий. Мама розуміє які зусилля від неї необхідні, чим можна допомогти собі й дитині.
  2. Дізнатися побільше про потреби новонародженого, догляд за ним і грудне вигодовування краще заздалегідь. Бо коли маля народиться, у вас навряд чи буде достатньо часу, щоб перевірити кожну пораду (їх, повірте, буде безліч) на обґрунтованість. А розуміти маля, вчасно відповідати на  його плач, сприяти його розвитку і правильно піклуватися про нього хочеться одразу. Це запорука його здоров'я і гармонії сімейного життя.
  3. Спільна підготовка до пологів об'єднує пару. Курси фокусують вашу увагу на вагітності та малюку, який вже зовсім скоро буде поряд. Заняття спонукають озвучувати свої думки і маму, і тата. Часом партнери дізнаються нове одне про одного. До того ж, вам захочеться обговорити почуте на занятті. А ще інструктор допомагає зрозуміти чоловічий погляд жінці, потреби вагітної та породіллі чоловіку, акцентуючи на тому, що це особливий період для двох.
  4. Курси для майбутніх батьків - місце, де ви можете задати важливі для вас питання і розвіяти страхи. Звичайно, інтернет просто переповнений інформацією і там можна знайти усі відповіді. Але є один нюанс: цієї інформації НАДТО багато. Ви знайдете багато протилежних думок,і зорієнтуватися якій з них можна довіряти  — вкрай складно, хоча й можливо. Але скільки Вашого часу віднімуть такі пошуки по кожному питанню? Тому курси заощаджують  час,  даючи достовірні знання. Перевірена методика допоможе вам їх легко засвоїти.
  5. Інформована згода буде дійсно інформованою. У пологовому роділля підписує безліч документів, які звуться інформованими згодами (хоча це можуть бути і відмови) на різні медичні маніпуляції з нею і дитиною. Зрозуміло, що кожна медична процедура має як покази, так і свої нюанси. Тому погоджуватись чи відмовлятись краще б зі знанням того, з чим ми маємо справу.
  6. Заняття з підготовки до пологів дарують приємні емоції.  Ми вчимо жінок розслаблятися, чоловіків  — робити знеболювальний масаж дружинам. І це приємно. До кожного заняття є чуттєві або кумедні відео та ілюстрації, які допомагають відчути і запам'ятати. Групова підготовка до пологів — це ще й можливість познайомитися  і подружитися з парами, які найближчі кілька років матимуть схожі інтереси і ритм життя. Це і компанія для прогулянок з малям для майбутньої мами, і можливість поговорити про справи життєві з людиною, яка тебе зрозуміє — для майбутнього тата. А це вже приємні емоції з перспективою. 
  7. Курси для вагітних — це економія. Так-так, саме економія. Для прикладу, 1 заняття коштує стільки ж, як середня пляшечка для годування сумішшю. А коли ви дізнаєтесь про те, як успішно годувати своє дитя грудьми — купувати її "про запас" вже не буде потреби. Це стосується і списків у пологовий, і покупок додому. Ми разом розберемося у тому, що є необхідним, з чим живеться простіше, а що вам взагалі не пригодиться. 


Яммі Маммі - це підготовка до пологів і батьківства для пар у невеликих групах , а також індивідуальні заняття для вагітних. 

Дізнатися більше - за тел. (068) 950-95-69