БРАНЧ З НЕМОВЛЯТАМИ — ЗАХІД, ЯКОГО БРАКУВАЛО МОЛОДИМ МАТУСЯМ

brunch

Хто потрібен у нашому колі спілкування, аби отримувати від нього задоволення? Люди зі схожими інтересами, люди, які зараз на тому ж етапі життєвого шляху.

Для молодих матусь — це такі ж як вони матусі. Адже перший рік життя малюку дуже важливо провести в найтіснішому контакті з мамою, а мамі важливо не втрачати соціалізацію, даючи дитині все необхідне. І не завжди виходить у цей період бути на одній хвилі з давніми друзями. А ось нові знайомства між жінками, у яких діти одного віку — можуть принести приємне спілкування, або навіть стати початком міцної дружби. Це перша причина створення "Бранчів з немовлятами". 

Доулою і консультантом з лактації я стала за покликом душі. Це так чудесно, коли все складається добре і молоді батьки отримують задоволення від батьківства, а малюк знає, що його потреби розуміють! Для мене важливо, щоб мами отримували актуальну, перевірену інформацію та необхідну їм підтримку. Бранч з немовлятами стане нагодою отримати інформацію і підтримку для мам з дітками до року. Це друга за рахунком, але рівносильної значимості причина.

Що ж таке "Бранч з немовлятами" і як він буде відбуватися?

Це затишний захід для мам з малюками, який відбудеться в самому серці міста. Зустріч розпочнеться о 13:00 і триватиме до 15:00. Ми розуміємо, як непросто бути пунктуальними з карапузами, тому приходити і йти ви можете впродовж цього часу коли вам буде зручно. Ми розмістимося за столиком у залі з дитячою зоною, дітки зможуть бути у вас на руках, або ж з вашим наглядом у дитячому куточку. Зустріч, звісно, дружня до грудного вигодовування. Візочки буде де поставити, але якщо ви користуєтеся слінгом чи ерго-рюкзаком  — це навіть краще.

 А чим же ми будемо займатися?

- сплкуватися в дружньому колі;

- знайомитися з іншими мамами;

- говорити про діток;

- обмінюватися враженнями про материнство;

- говорити про пологи; 

- радитися;

- ділитись досвідом.

Головна умова участі  — взаємоповага. Є багато методів виховання, кожна сім'я обирає свій. Якщо дуже хочеться дати непрохану пораду — можна розповісти історію, яка проілюструє вашу думку.  :)

Реєстрація для участі за тел. (068) 950-95-69 - Юлія.

Зустрінемося ми у середу, 3 травня з 13:00 до 15:00 у ресторані "Піца Челентано", Чорновола 17а.

На зустрічах діє система оплати free donation (Ви робите внесок, який вважаєте за потрібне).Юлія Бать - доула, консультант з грудного вигодовування