Бранч з немовлятами і Бранч з малятами від 1 до 2 років

Бранч з немовлятами

Хто потрібен у нашому колі спілкування, аби отримувати від нього задоволення? Люди зі схожими інтересами, люди, які зараз на тому ж етапі життєвого шляху.

Для молодих матусь — це такі ж як вони матусі. Адже перший рік життя малюку дуже важливо провести в найтіснішому контакті з мамою, а мамі важливо не втрачати соціалізацію, даючи дитині все необхідне. І не завжди виходить у цей період бути на одній хвилі з давніми друзями. А ось нові знайомства між жінками, у яких діти одного віку — можуть принести приємне спілкування, або навіть стати початком міцної дружби. Це перша причина створення "Бранчів з немовлятами". 

Доулою і консультантом з лактації я стала за покликом душі. Це так чудесно, коли все складається добре і молоді батьки отримують задоволення від батьківства, а малюк знає, що його потреби розуміють! Для мене важливо, щоб мами отримували актуальну, перевірену інформацію та необхідну їм підтримку. Бранч з немовлятами стане нагодою отримати інформацію і підтримку для мам з дітками до року. Це друга за рахунком, але рівносильної значимості причина.

Що ж таке "Бранч з немовлятами" і як він буде відбуватися?

Це затишний захід для мам з малюками, який відбудеться у студії свідомого материнств Yummy Mommy Home. Зустріч триватиме 2 години. Ми розуміємо, як непросто бути пунктуальними з карапузами, тому приходити і йти ви можете впродовж цього часу коли вам буде зручно. Ми розмістимося на подушках на коврику. Діткам буде де лежати, повзати чи топати. Простір безпечний. У вбиральніє пеленатор. Зустріч, звісно, дружня до грудного вигодовування. Візочки буде де поставити, але якщо ви користуєтеся слінгом чи ерго-рюкзаком  — це навіть краще.

 А чим же ми будемо займатися?

- сплкуватися в дружньому колі;

- знайомитися з іншими мамами;

- говорити про діток;

- обмінюватися враженнями про материнство;

- говорити про пологи; 

- радитися;

- ділитись досвідом.

Початково Бранч з немовлятами був задуманий як зустрічі для мам з малюками до року. Але дітки ростуть, а мамам зустрічі все ще цікаві. Та й топотунам у нас, виявляється, теж цікаво. Тому з'являється Бранч з малятами (від 1 до 2 років). 

Діток від 1 до 2 років чекаємо з 11:00 до 13:00. Немовлят від народження до року - з 13:00 до 15:00.

Головна умова участі  — взаємоповага. Є багато методів виховання, кожна сім'я обирає свій. Якщо дуже хочеться дати непрохану пораду — можна розповісти історію, яка проілюструє вашу думку.  :)

Щоб прийняти участь в Бранчі, потрібна реєстрація: Ваше ім'я, вік і ім'я малюка, Ваш номер телефону. Зареєстуватися можна за тел. (068) 950-95-69 - Юлія, або ж у повідомленнях в viber, instagram, facebook

Дізнатися про наступну зустріч можна у соцмрежах instagram та facebook.  Місце проведення - студія свідомого материнства Yummy Mommy Home за адресою Відінська, 27/38.

На зустрічах діє система оплати free donation - ви робите внесок, який вважаєте за потрібне. 

Що таке Free donation? Це добровільна оплата без примусу, тобто оплата в подяку за вже наявну річ або отриману послугу. У нас це місце для зустрічі та її організація, смачний чайок, приємне спілкування і можливість задати запитання щодо ГВ.Схожі дописи