ДОУЛА — ЦЕ...

доула це

Доула - це…

… людина, якій можна задавати безліч питань. Під час вагітності, в пологах, коли ви вже будете з малюком вдома. І серйозних, і банальних, і смішних, і одних і тих самих. І щоразу Вам даватимуть відповідь, або підказуватимуть де її шукати. Доули люблять відповідати на питання. І їхня дружелюбність від великої кількості запитань не зникає.

… віра у Вас. Адже вона точно знає, що жінка створена народжувати, що пологи - великий, але посильний труд. І знає, що Ви - ідеальна мама для своєї дитини.

… Ваш постійний соратник. Вона завжди на боці мами. Надає інформацію, якщо потібно, і підтримує жінку в будь-якому її рішенні.


Що таке Всесвітній тиждень Доул?

Мета Всесвітнього тижня доул (WDW) полягає в розширенні можливостей Доул у всьому світі для поліпшення фізіологічного, соціального, емоційного і психологічного здоров'я жінок, новонароджених і сімей під час пологів і в післяпологовому періоді.  Всесвітній тиждень Доул пройде у всьому світі протягом цього тижня, акцентуватиметься увага на перевагах присутності доул при народженні і в післяпологовому періоді.

Присутність доули:

  • Зменшує частоту кесарського розтину
  • Може скоротити тривалість перейм
  • Зменшує потребу у епідуральній анастезії та інших знеболюючих
  • Збільшує шанси на успішне грудне вигодовування
  • Збільшує задоволеність матері досвідом народження
  • Може зменшити частоту післяпологових порушень настрою
  • Підвищує упевненість молодих батьків у догляді за їх новонародженим

Коли відбувається Всесвітній тиждень Доул?

Всесвітній тиждень Доул починається з Всесвітнього Дня Доул 22 березня і триває 28 березня щорічно. 22 березня було обрано тому, що це день після весняного рівнодення, який являє собою повернення фертильності в незліченних культурах.