Про мене

Юлія Гаєвська

Вагітність і початок материнства - особливий період у жіночому житті. У цей час, коли жінка стає мамою, вона чуттєвіша і чутливіша, уважніша до себе і того дива, що відбувається всередині, але водночас і вразливіша. Тому в усі часи пам'ятали про те, що вагітній потрібна підтримка. Але в еру інформації, окрім фізичної і емоційної підтримки, жінці вкрай потрібна підтримка інформаційна. Навколо нас стільки різноманітних джерел, а серед них, окрім якісних є переповнені міфами (часом безглуздими, часом правдоподібними, а інколи просто звичними). А фахівці в перинатальній сфері, окрім того, що пройшли відповідне навчання, постійно займаються самоосвітою. Вони надають вам потрібну і перевірену інформацію, а це економія часу і уникнення непотрібного стресу. До того ж, зазвичай у цій сфері працюють мами. Вони розуміють, співпереживають і підбадьорюють. Вони вірять в жінку, бо знають, що жінки створені для материнства і на рівні тіла і підсвідомості вміють і носити, і народжувати, і годувати, і доглядати маля.

Мене звуть Юлія. Я мама чудового хлопчика, який допоміг мені отримати позитивний досвід пологів і тривалого годування груддю. А ще я доула і консультант з грудного вигодовування і хочу допомогти отримати позитивний досвід батьківства усім, хто цього прагне.

У жовтні 2015 року пройшла теоретичне навчання та практичну підготовку за курсом “Консультант з грудного вигодовування”, що базується на матеріалах ВООЗ/Юнісеф у центрі підтримки грудного вигодовування “Молочні Ріки”. Навчання проводили досвідченні фахівці — консультанти і лікарі.

У вересні-листопаді 2015 року пройшла теоретичне та практичне навчання з психології перинатального періоду та пологів, акушерських сценаріїв, фізіології пологів, антненатальних та післяпологових візитів у курсі на основі програми міжнародного зразка “Доула. Супроводження у пологах”. Ведуча — Юлія Шушайло, керівник ГО “Асоціація Фахівців з Природного Батьківства”, перинатальний консультант, сертифікована доула (Англія, Данія).

В листопаді-грудні 2015 прослухала курс “Методика ведення курсів для вагітних від ГО “АФПБ”.

Проводжу групові та індивідуальні курси для вагітних, які включають підготовку пологів та батьківства. 

Як доула, супроводжую жінок чи пари в пологах. Підтримую психологічно, допомагаю фізично впродовж усіх пологів, допомагаю порозумітися з медичним персоналом, підтримую маму в будь-якому її рішенні.

Як консультант з грудного вигодовування, допомагаю налагодити годування, вирішити проблеми, якщо такі з'являються в процесі, грамотно ввести прикорм і м'яко відлучити від груді. І, звичайно ж, консультую щодо різних питань, які можуть цікавити годуючу маму.

cert1.jpg

cert2.jpg

сертифікат

сертифікат2

сертифікат3

сертифікат4